Home staging Kornelia Gąsiecka

Home staging - dla pośrednika

Wspieram biznes pośredników w obrocie nieruchomościami i inwestorów na terenie Wrocławia i okolic. Oferuję usługi stylizacji wnętrz – przygotowania do sesji zdjęciowej, home stagingu, metamofoz i fotografii nieruchomości. Posiadam magazyn tekstyliów i dekoracji.

Dla kogo jest moja oferta?

dla zaangażowanych pośredników o innowacyjnym podejściu do wykonywanej pracy

dla agentów pracujących na podstawie umów na wyłączność i zorientowanych na oferowanie usług najwyższej jakości

dla pośredników chcących szybko i efektywnie obracać nieruchomościami

Współpraca w liczbach

100%

BADANYCH POŚREDNIKÓW UWAŻA, ŻE HOME
STAGING JEST BARDZO POMOCNYM
NARZĘDZIEM PROMOCJI OFERTY

42%

BADANYCH DEKLARUJE, ŻE UŻYWA
STAGINGU DO SWOICH
WSZYSTKICH OFERT

71%

POŚREDNIKÓW TWIERDZI, ŻE WYKONANIE 
STAGINGU ZWIĘKSZA 
LICZBĘ PREZENTACJI

51%

POŚREDNIKÓW UWAŻA, ŻE HOME STAGING SKRÓCIŁ
CZAS SPRZEDAŻY DWUKTRONIE 
(PO STAGINGU SPRZEDALI DWA RAZY SZYBCIEJ)

75%

AGENTÓW TWIERDZI, ŻE W PORÓWNANIU
Z PODOBNYMI NIERUCHOMOŚCIAMI,
STAGING ZWIĘKSZYŁ WARTOŚĆ ICH OFERTY

57%

POŚREDNIKÓW OCENIA, ŻE KOSZT STAGINGU 
ZWRÓCIŁ SIĘ, INWESTYCJA W HOME STAGING 
BYŁA OPŁACALNA

Jakie korzyści przyniesie Ci nasza współpraca?

Twoje ogłoszenia będą prezentować się świetnie, wyróżniając się na tle konkurencji

dzięki profesjonalnie wyglądającym ofertom pozytywnie wpłyniesz na wizerunek swojej marki/usługi

szybsza sprzedaż sprawi, że klienci będą zachwyceni skutecznością Twojej usługi i chętniej będą Cię polecać

większa kwota uzyskana ze sprzedaży to nie tylko zysk dla Twojego klienta (i jego zadowolenie) ale tez większa prowizja dla Ciebie!

Jakie usługi możesz mi zlecić?

STYLIZACJA DO SESJI

To usługa o wysokiej skuteczności i bardzo dobrej relacji kosztu do efektu. Bazuje na użyciu dekoracji z mojego magazynu i zmianie aranżacji elementów, które zastanę w nieruchomości.

SESJA FOTOGRAFICZNA

Sfotografuję nieruchomość w sposób najlepiej ukazujący jej atuty. Zajmuję się fotografią mieszkań, apartamentów i domów Wysokiej jakości zdjęcia przyciągają więcej potencjalnych klientów.

KONSULTACJA

A może w ramach umowy na wyłączność chciałbyś oferować klientom konsultację home stagera? Dla biura to niewielki wydatek a dla klienta dodatkowy argument by skorzystać z Twoich usług! Podczas konsultacji właściciel dowie się jak w prosty sposób zwiększyć wartość nieruchomości i zwiększyć szanse na szybką sprzedaż.

METAMORFOZA

Usługa, która sprawdza się w mieszkaniach, które wymagają odświeżenia. Warto dać klientowi możliwość przeprowadzenia metamorfozy polegającej na przykład na odnowieniu kuchni (malowanie frontów, wymiana uchwytów, malowanie płytek) czy malowaniu ścian, drzwi czy mebli.

Jeśli masz swój pomysł jak mogłabym wesprzeć Twój biznes, zadzwoń. Chętnie poznam Twoje pomysły! Z pewnością znajdziemy satysfakcjonujący nas model współpracy!

Zobacz moje realizacje

Przedstawiam mieszkanie wrocławskich Strachowicach, które miałam przyjemność stylizować i fotografować. Dzięki dobrze rozplanowanej przestrzeni (projekt Basia Zielińska) mieszkanie jest pojemne, funkcjonalne i wygodne a przytulności dodaje tu drewno i aksamitna tkanina w pięknym granatowym kolorze...

Zobaczcie mieszkanie z lat 80, które przeszło generalny remont. Cel inwestycyjny -> pokoje na wynajem. Moim zadaniem było zaaranżowanie mieszkania, wybór mebli i dodatków, wykonanie stylizacji i sesji zdjęciowej. Home staging totalny!
Zgodnie z życzeniem inwestora, każdy z pokój ma odrobinę...

Zobaczcie pozostałe pokoje we wrocławskim mieszkaniu, które miałam okazje urządzać w ostatnim czasie. Mieszkanie z lat 80, które przeszło generalny remont. Moim zadaniem było zaaranżowanie mieszkania, wybór mebli i dodatków, wykonanie stylizacji i sesji zdjęciowej...

W tej realizacji wykorzystałam elementy wystroju, które zastałam w mieszkaniu i kilka akcesoriów, które przywiozłam ze sobą. „Szybki” home staging (tak nazywam ten rodzaj działania) to doskonałe rozwiązanie jeśli zależy nam, by jak najlepiej pokazać nieruchomość ale nie chcemy inwestować...

Pozostałe realizacje

Napisz lub zadzwoń!

Zastanawiasz się jaki zakres usług będzie dla Ciebie najkorzystniejszy? Zadzwoń lub napisz, wspólnie przeanalizujemy możliwości i znajdziemy optymalne rozwiązanie!

envelopephone-handsetcrossmenuchevron-up