Home staging Kornelia Gąsiecka

Home staging cennik

Zastanawiasz się ile kosztuje home staging? Poniżej znajdziesz cennik poszczególnych usług i ceny pakietów. Wybierając pakiet płacisz mniej!

Jeśli zastanawiasz się, jaki zakres prac wybrać - zadzwoń lub napisz - na pewno znajdziemy optymalne rozwiązanie. Pamiętaj, że home staging to inwestycja która zawsze się opłaca!

Konsultacja

home staging

299 zł

Podczas konsultacji dowiesz się jak przygotować nieruchomość tak by miała jak największe szanse na szybką i opłacalną sprzedaż. 
Podczas indywidualnej oceny wyznaczę mocne i słabe strony nieruchomości, określę grupę docelową oraz przedstawię zalecenia jak wydobyć potencjał nieruchomości.

Zamów

Najczęściej wybierany

Pakiet optimum

sesja + stylizacja

1099 zł

899 zł

Wystylizuję nieruchomość, używając dodatków z własnego magazynu (i tego co zastanę w Twojej nieruchomości), a następnie wykonam profesjonalną sesję zdjęciową, której efektem będzie do 20 zdjęć wysokiej jakości, które najlepiej pokażą jej atuty! Korzystając z pakietu oszczędzisz 200 zł!

Zamów

Pakiet premium

konsultacja + sesja + stylizacja

1299 zł

1099 zł

Podczas konsultacji dowiesz się jak podnieść wartość nieruchomości i zwiększyć szanse na jej szybką sprzedaż. Ustalimy czas potrzebny na wdrożenie zmian. Gdy wszystko będzie gotowe wystylizuję wnętrze dodatkami z mojego magazynu i zrobię zdjęcia, które będziesz mógł umieścić na portalach ogłoszeniowych.

Zamów

Metamorfoza

home staging

cena ustalana indywidualnie

Często niewielkim kosztem można osiągnąć spektakularny efekt! Jeśli Twoja nieruchomość wymaga odświeżenia  - skorzystaj z mojego doświadczenia. Możesz zlecić mi takie usługi jak malowanie frontów kuchennych, malowanie płytek ceramicznych, montaż paneli, renowację mebli, malowanie ścian i wiele innych!

Zamów

Stylizacja

do sesji zdjęciowej

499 zł

Przygotuję Twoją nieruchomość do sesji zdjęciowej. Zaplanujemy kadry, usuniemy nadmiar przedmiotów i nadamy nieruchomości nowego charakteru! Wykorzystam akcesoria, tekstylia, rośliny i dekoracje z własnego magazynu, dzięki czemu nieruchomość będzie wyglądać świetnie bez dodatkowych kosztów!

Zamów

Sesja zdjęciowa

nieruchomości

599 zł

Profesjonalne zdjęcia zwiększą zainteresowanie ofertą i skłonią do kontaktu większą liczbę potencjalnych klientów. pokażę Twoją nieruchomość w sposób, który doskonale odda przestrzeń, wydobędzie atuty i wykreuje wyższą wartość w oczach potencjalnych klientów!

 

Zamów

Napisz lub zadzwoń!

Zastanawiasz się jaki zakres usług będzie dla Ciebie najkorzystniejszy? Zadzwoń lub napisz, wspólnie przeanalizujemy możliwości i znajdziemy optymalne rozwiązanie!

envelopephone-handsetcrossmenuchevron-up