Home staging Kornelia Gąsiecka

HOME STAGING
blog

Czego spodziewać się po konsultacji?

Home Staging to jedna z najskuteczniejszych strategii marketingowych umożliwiających szybką i opłacalna sprzedaż nieruchomości. Pierwszym jego etapem jest zawsze konsultacja. Ale co to dokładnie oznacza? Sprawdź, czego możesz się po niej spodziewać.

Kontakt

Etapy konsultacji

Wizyta

Konsultacja home staging rozpoczyna się od dokładnego obejrzenia nieruchomości.
Obejrzę każde pomieszczenie i zanotuje spostrzeżenia. W trakcie wizyty przeprowadzę też wywiad na temat nieruchomości. To idealny moment, aby spojrzeć na nieruchomość oczyma kupującego i ocenić, jakie pierwsze wrażenie zrobi na nim wnętrze oraz jakie zmiany należy wprowadzić, aby było dla niego bardziej atrakcyjne.

Określenie grupy docelowej

Home staging to ta sama koncepcja, co pakowanie produktu. Aby wiedzieć, jak „zapakować” produkt w sposób, który przyciągnie konsumenta, należy znać klienta docelowego. Określenie grupy docelowej jest jednym z moich ważniejszych zadań! Dzięki stałej współpracy z agentami nieruchomości, cały czas jestem na bieżąco w temacie trendów i aktualnej sytuacji rynkowej, tak bym mógła „opakować” każdą nieruchomość tak efektywnie, jak tylko to możliwe.

Diagnoza

Podczas wizyty określę potencjał, mocne i słabe strony nieruchomości. Porozmawiamy na temat możliwości podniesienia wartości nieruchomości . Niektóre pokoje mogą wymagać tylko odrobiny przeprojektowania, podczas gdy inne wymagają szerszych zmian, aby zrobić wrażenie na kupującym. Otrzymasz szczegółowe zalecenia na temat tego, co należy zrobić w każdym z pomieszczeń, aby nieruchomość stała się bardziej atrakcyjny dla klienta docelowego.

Może to obejmować takie czynności, jak:

decluttering (usunięcie zbędnych przedmiotów)
prace renowacyjne i remontowe
czyszczenie
aranżacja mebli
prace dekoratorskie

Raport

Po wizycie otrzymasz raport zawierający diagnozę, listę zaleceń dla każdego z pomieszczeń oraz listę zakupową uwzględniającą budżet inwestycji., dowiesz się co i gdzie kupić by niewielkim nakładem uzyskać świetny efekt. W raporcie znajdziesz też wycenę zalecanych prac - zdecydujesz czy zalecenia wdrożysz samodzielnie czy skorzystasz z mojej pomocy.

Napisz lub zadzwoń!

Zastanawiasz się jaki zakres usług będzie dla Ciebie najkorzystniejszy? Zadzwoń lub napisz, wspólnie przeanalizujemy możliwości i znajdziemy optymalne rozwiązanie!

envelopephone-handsetcrossmenuchevron-upchevron-right-circle